Basketboll

PESËSHET E PARA: FERONIKELI-PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Feronikeli dhe Peja dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Feronikeli e nisë me pesëshe: Hajdari, Huggins, Sholla, Garland, Scott.

Peja starton kështu: Martin, Bojku, Berisha, Morgan, Sirko.

Komentet janë të mbyllura.