Ç1: LIPJANI NË EPËRSI NDAJ PEJËS!

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së parë në xhiro’në e pestë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Pejës dhe Lipjanit.

Pas çerekut të parë ekipi i Lipjanit e ka avantazhin fillestar 23-27.

Tek Peja deri më tani po dallohet, Albin Berisha me 6 pikë.

Tek Lipjani u dallua, amerikani Stuckey me 17 pikë, prej tyre plotë 4 treshe.

Të fundit:

Të ngjajshme: