Basketboll

PESËSHET E PARA: PEJA-LIPJANI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Peja-Lipjani dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Peja e nisë kështu: Berisha, Sirko, Martin, Morgan, Kovaçi.

Lipjani e nisë me këtë pesëshe: Stuckey, Rashiti, Hasani, Vitia, Samuels.

Komentet janë të mbyllura.