PESËSHET E PARA: PRISHTINA-FERONIKELI

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Prishtina-Feronikeli dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Prishtina e nisë kështu: Myles, Berisha, Ismaili, Azemi, Alihodzic.

Feronikeli e nisë me këtë pesëshe: Huggins, Hajdari, Sholla, Garland, Scott.