Basketboll

PRISHTINA-NIKLI, PËRBALLJA E DYTË E DITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përballja e dytë e ditës në Superligën e Kosovës në Basketboll zhvillohet në kryeqytet.

Kampionja aktuale e Kosovës, Sigal Prishtina e pret në Pallatin e Rinisë, debutuesin e sivjetmë të Superligës Feronikelin.

Sigal Prishtina sonte shihet favorite kundër Feronikelit. Bardhekaltrit kanë dy fitore dhe një humbje, kurse skuadra nga Drenasi ka tri humbje nga tri ndeshje.

Kjo ndeshje nisë në ora 19:00 dhe transmetohet në Platformën më atraktive dhe ekskluzive në vend “Art Motion”.

Komentet janë të mbyllura.