Basketboll

MBYLLET P1: RAHOVECI THELLON EPËRSINË NDAJ BASHKIMIT

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së katërt në xhiro’në e pestë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, Rahovecit dhe Bashkimit.

Pas çerekut të parë ekipi i Rahovecit po e mban epërsinë dhe e ka mbyllur këtë pjesë lojë 41-27.

Tek Rahoveci deri më tani po dallohet, Gunjina me 10 pikë.

Tek Bashkimi u dallua, Brigdeman me 10 pikë.

Komentet janë të mbyllura.