Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: EPËRSI E NGUSHTË E LIPJANIT NDAJ NIKLIT

Ka përfunduar pjesa e parë ndeshjes së fundit në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Feronikelit dhe Lipjanit.

Pas çerekut të dytë ekipi i Lipjanit e ka avantazhin e ngushtë 43-44.

Tek Feronikeli deri më tani po dallohet, Garland me 14 pikë.

Tek Lipjani deri tani u dallua, Stuckey me 15 pikë.

Komentet janë të mbyllura.