Basketboll

PEJA PËRMBYS REZULTATIN NDAJ BASHKIMIT NË PJESËN E PARË

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së tretë në xhiro’në e shtatë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Pejës e Bashkimit.

Pas çerekut të dytë ekipi i Pejës e ka marrë avantazhin në duart e veta dhe po avancon 41-35.

Tek Peja deri më tani po dallohet, Sirko me 13 pikë.

Tek Bashkimi deri tani u dallua, Ross me 14 pikë.

Komentet janë të mbyllura.