Basketboll

Ç1: PRISHTINA ME EPËRSI MINIMALE NË GJERMANI

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së vlefshme për fazën e grupeve në FIBA Europe Cup ndërmjet, Medi Bayreuth dhe Sigal Prishtinës.

Pas çerekut të parë ekipi i Prishtinës e ka avantazhin fillestar e minimal 25-26

Tek Prishtina deri më tani po dallohet, Dardan Berisha me 10 pikë.

Tek Medi deri tani u dallua, Woodard me 6 pikë.

Komentet janë të mbyllura.