Basketboll

PESËSHET E PARA: LIPJANI-BASHKIMI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së fundit, në xhiron e dhjetë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Lipjani dhe Bashkimi dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Lipjani e nisë kështu: Stuckey, Simuels, Nuli, Vitia, Jenkins.

Bashkimi e nisë me këtë pesëshe: Clark, Ross, Brigdeman, Biraj, Iljazi.

Komentet janë të mbyllura.