Basketboll

EVERETT RIKTHEHET PËRSËRI TEK YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Golden Eagle Yllit e ka rikthyer në skuadër një ish-lojtar të vetin.

Bëhet fjalë për fundorin amerikan, Terell Everett i cili përsëri do të jetë pjesë e skuadrës së Golden Eagle Yllit.

Everett ishte pjesë e Yllit edhe në stinorin e kaluar dhe ishte lojtari më i dalluar i ekipit nga Theranda.

Ylli ditë më parë ndryshoi edhe kryetrajnerin e skuadrës, duke shkarkuar Arben Krasniqin dhe duke emëruar, Dragann Radovicin.

Komentet janë të mbyllura.