Basketboll

PESËSHET E PARA: PRIZRENI-PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së fundit, në xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Prizreni e Sigal Prishtina dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Ylli e nisë kështu: Canada, Matoshi, Nichols, Zenelaj, Cole.

Peja e nisë me këtë pesëshe:

Komentet janë të mbyllura.