Basketboll

Ç3: VAZHDON EPËRSIA E MEDIT NË PRISHTINË

Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së vlefshme për fazën e grupeve në FEC, ndërmjet Prishtinës e Medi Bayreuth nga Gjermania.

Pas çerekut të tretë, avantazhin e ka skuadra gjermane e Medit dhe po avancon 51-63.

Tek Prishtina deri tani u dalluan, Alihodzic me 14 pikë e Wade me 11 pikë.

Komentet janë të mbyllura.