MEDI E NISË ME EPËRSI NDAJ PRISHTINËS

0

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së vlefshme për fazën e grupeve në FEC, ndërmjet Prishtinës e Medi Bayreuth nga Gjermania.

Pas çerekut të parë, avantazhin e ka marrë skuadra gjermane e Medit dhe po avancon 23-13.

Tek Prishtina deri tani u dalluan, Alihodzic me 6 pikë e Myles me 4 pikë.