Basketboll

PAS PAK FILLON NDESHJA, LIPJANI-PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Për shkak të zhvillimit të ndeshjes nga xhiro e 8-të, në Superligën e Volejbollit kosovar, ndërmjet Ulpianës e Pejës në konkurencën e meshkujve e cila filloi nga ora 18:00, ndeshja ndërmjet Lipjanit e Pejës është shtyer për një 1 orë e 15 minuta, gjë e cila me të vërtetë nuk ka kurrfarë kuptimi dhe ndeshja do të fillojë mga ora 20:15.

Ndiqeni në Art Sport 1, nga ora 20:15.

Komentet janë të mbyllura.