Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË, YLLI-KOSOVA

Prishtinë(AsistiOnline) – Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes humanitare miqësore, ndërmjet ekipit të Yllit dhe Përfaqësueses kosovare.

Pas pjesës së parë, po avancon ekipi i Yllit ndaj Kosovës me rezultatin 51-42.

Tek Ylli deri tani u dalluan, Samir Zekiqi e Arben Camaj me nga 5 pikë.

Tek Kosova Divine Myles me 6 pikë, ishte më i dalluari.

Komentet janë të mbyllura.