Basketboll

PESËSHET STARTUESE: YLLI-PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë, në xhiron e 18-të në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Ylli-Prishtina dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Ylli e nisë kështu: Thorne, Morina, Bunjaku, Krasniqi, Zekiqi.

Prishtina e nisë me këtë pesëshe: Myles, Ismaili, Rugova, Tmusic, Alihodzic.

Komentet janë të mbyllura.