Basketboll

PESËSHET STARTUESE: RAHOVECI-PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së fundit, në xhiron e 18-të në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Rahoveci e Peja dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Rahoveci e nisë kështu: Howard, Davis, Veseli, McFolley, Rexha.

Peja e nisë me këtë pesëshe: Armstred, Hajrizi, Berisha, Johnson, Sirko.

Komentet janë të mbyllura.