Basketboll

ZYRTARE: KY ËSHTË PËRFORCIMI I FUNDIT NGA RAHOVECI  

Prishtinë (AsistiOnline.com) – Rahoveci ka zyrtarizuar përforcimin e fundit të skuadrës, alo – qendren, Aron Nwankwo i cili është i gjatë 203 cm dhe është i aftë të luajë edhe në qender të katërkëndëshit, shkruan AsistiOnline.com.

Nwankwo para se të luante për ekipin portugez, Oliveirenses ka qenë pjesë e ligës së Ukrainës me skuadrën e Kievit./AsistiOnline.com.

Komentet janë të mbyllura.