Basketboll

XHIRO E 20-TË, VAZHDON SOT NË RAHOVEC

Prishtinë(AsistiOnline) – Ditën e sotme vazhdon xhiro e 20-të e elitës së basketbollit kosovar.

Sot do të takohen Feronikeli me Rahovecin dy skuadra me synime krejtësisht të kundërta. Skuadra nga Drenasi ka pesë fitore dhe 12 humbje, kurse Vreshtarët 12 fitore dhe pesë humbje.

Ndeshja nisë në ora 17:00 dhe transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “Art Motion”.

Si çdoherë rezultatin me koshashënuesit kryesorë, pas çdo çereku, por edhe raportin final të ndeshjeve, mund ti gjeni ekskluzivisht dhe në kohë reale në AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.