Basketboll

SONTE ASISTI 408, NISË MË NDRYSHE SE ZAKONISHT

 Prishtinë(AsistiOnline) – Mbrëmjen e sontme na pret episodi i 408 i ASISTIT, që sot nisi më ndryshe se zakonisht.

Me lajmin e djeshëm që ishte i kobshëm për opinionin basketbolldashës, me ndarjen nga jeta të ikonës së NBA-së, Kobe Bryant.

ASISTI 408 i kushtohet njërit prej basketbollistëve më të mëdhenj në histori, Kobe Bryantit.
Kobe humbi jetën tragjikisht në moshën 41 vjeçare.

Sonte nga ora 21 në ART SPORT 1 dhe AsistiOnline, ASISTI 408 në adresën e vërtet të basketbollit në vendin tonë

Komentet janë të mbyllura.