Basketboll

EKSKLUZIVE: YLLI RIKTHEN NË SKUADËR, NJË NGA LOJTARËT E STINORIT TË KALUAR

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Golden Eagle Yllit e ka rikthyer në skuadër, lojtarin që ishte pjesë e tyre edhe në stinorin e kaluar.

AsistiOnline.com ka mësuar ekskluzivisht, se therandasit kanë rikthyer në skuadër, alo-qendrën e papërshtatshme, Arbër Berisha i cili ishte pjesë e tyre në gjysmëstinorin e dytë.

Me Yllin, Berisha në stinorin e kaluar kishte mesatare prej, 9.5 pikëve5.9 kërcimeve dhe 1.0 asisteve për ndeshje.

Të kujtojmë se para Yllit, aloja prizrenase luajti edhe me Pejën dhe Gaziantepin në elitën turke.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.