Basketboll

RAHOVECI RRËMBEN EPËRSINË DHE SHKON NË PUSHIM ME AVANTAZH NDAJ PRIZRENIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Rahoveci – Ponte Prizreni e vlefshme për xhiron e katërt të stinorit të ri në Superligën e Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultat, 44-39.

Tek Rahoveci deri më tani u dalluan, Amadi Ikpeze e Isaiah Traylor me nga 14 pikë.

Tek Ponte më të mirët ishin, Arti Hajdari me 13 pikë e Urim Zenelaj me 8 sosh.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.