Basketboll

CILA ËSHTË ATMOSFERA NË EKIPIN E KOSOVËS, PARA NDESHJES ME SLLOVAKINË

Prishtinë(AsistiOnline) – Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës, Drilon Hajrizi në një prononcim të shkurtër për AsistiOnline.com, ka folur për përgatitjet finale dhe atmosferën te Kosova, para ndeshjes me Sllovakinë.

”Ne jemi një fond i lojtarëve që kemi punuar edhe përpara së bashku dhe… Atmosfera është duke u zhvilluar në mënyrën më të…

Prononcimi i plotë i Drilonit:

Komentet janë të mbyllura.