Basketboll

YLLI PËRMBYS REZULTATIN DHE MBYLL PJESËN E PARË NË AVANTAZH

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Peja – Ylli e vlefshme për xhiron e 20 të Superligës së Kosovës.

Pas pjesës së parë, po avancon skuadra e Yllit me rezultatin, 38-46.

Te Peja deri më tani u dallua, Brandon Walters me 14 pikë.

Tek Ylli më i miri ishte, Samir Zekiqi me 15 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.