Basketboll

PRIZRENI PËRMBYS REZULTATIN DHE SHKON NË PUSHIM ME EPËRSI

Prishtinë(AsistiOnline) – U mbyll pjesa e parë e ndeshjes, Prizreni dhe Trepça e vlefshme për xhiron e fundit të stinorit të rregullt të Superligës së Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Ponte Prizrenit me rezultat të ngushtë, 56-47.

Tek Prizreni deri tani u dallua, Josh Martin me 15 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Drilon Hajrizi me 17 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.