Basketboll

PUBLIKOHEN 5-SHET E PARA: GOGA – RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet me të cilat startojnë, Goga – Rahoveci, ndeshje kjo e vlefshme për vendin e tretë të Ligës Unike mes Shqipërisë dhe Kosovës.

Melzin Lazimi i Gogës starton me këtë 5she: Strazmimi, Ramme, Djokovic, Thano, Hysenagolli.

Kryetrajneri i Rahovecit, Fotis Takianos ka vendosur për këtë 5she: Davis, Morina, Jones, Rexha, Daniel.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.