Basketboll

Ç3: VAZHDON EPËRSIA E YLLIT NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes, Rahoveci – Ylli e dyta mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Yllit me rezultat, 47-55.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Darrell Davis me 13 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Elyjah Clark me 16 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.