Basketboll

FILLIM PAK MË I MIRË PËR PRIZRENIN NDAJ PEJËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes, Ponte Prizreni – Peja e dyta mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Ponte Prizrenit me rezultat, 27-21.

Te Prizreni deri tani u dallua, Kwame Vaughnme 9 pikë.

Te Peja më i miri ishte, LarRon Dendy me 8 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.