Basketboll

Ç3: VAZHDON EPËRSIA E YLLIT NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes, Ylli – Rahoveci e treta mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Yllit me rezultat, 62-54.

Te Ylli më i miri ishte, Elyjah Clark me 15 pikë.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Ed Daniel me 15 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.