Basketboll

YLLI MBYLL PJESËN E PARË ME EPËRSI DYSHIFRORE NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Ylli – Rahoveci e treta mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat, 43-32.

Te Ylli më i miri ishte, Elyjah Clark me 11 pikë.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Altin Morina me 9 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.