Basketboll

EDMOND AZEMI TREGON PSE PONTE DHE YLLI, DOMINUAN BASKETBOLLIN KOSOVAR KËTË EDICION

Prishtinë(AsistiOnline) – Kapiteni historik i Sigal Prishtinës, Edmond Azemi ka treguar se pse skuadrat e Ponte Prizrenit dhe Yllit, dominuan këtë edicion në basketbollin kosovar.

Në ASISTIN 452, Edo ka folur për gjërat të cilat kanë bërë që Ponte dhe Ylli të dominojnë në edicionin 2020/21 të basketbollit kosovar:

Ndiqeni videon e mëposhtme:

 

Komentet janë të mbyllura.