Basketboll

EKSKLUZIVE: MUJO THAÇI THOTË SE GJYQTARI GËNJEU, ”BETOHEM SE E KA SULMUAR DIKUSH TJETËR DHE JO UNË”

Prishtinë(AsistiOnline) – Në ASISTIN 453 ishte i ftuar legjenda e basketbollit shqiptar, Muhamed Thaçi.

Muja në ASIST me Agonin foli për shumë gjëra e një ndër to edhe për incidentin e vitit 2016, duke treguar versionin e tij, se si ndodhi ngjarja e për të cilin betohet se gjyqtari ka gënjyer dhe se dikush tjetër e sulmoi e jo ai.

Detajet në videon e mëposhtme:

Komentet janë të mbyllura.