Basketboll

EDHE NJË TRANSFERIM VENDOR PËR RAHOVECIN!

Prishtinë(AsistiOnline) – Edhe një transfer vendor është shtuar te skuadra e Rahovecit.

‘Vreshtarët’ kanë prezantuar si lojtarin më të ri të tyre sot, qendrën ferizajase Ergin Grosha.

Grosha është i gjatë 2.11 centimetra dhe në Kosovë më parë ka luajtur për skuadrat si: Golden Eagle Ylli, Prizreni, Bashkimi, Peja e së fundmi Feronikeli.

Grosha është transferi i tretë vendor i Rahovecit deri tani, pas Musab Malës e Fisnik Rugovës, derisa ka janë vazhduar kontratat me Altin Morinën e Visar Ejupin, si dhe me ‘vreshtarët’ ka vazhduar edhe trajneri grek, Fotis Takianos.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.