Basketboll

BASHKIMI VAZHDON BASHKËPUNIMIN ME DYSHEN VENDORE

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Bashkimit po vazhdon të kompletohet për edicionin e ri të garave në Superligën e Kosovës.

Prizrenasit çaste më parë njoftuan se kanë vazhduar bashkëpunimin me dyshen, Biraj dhe Iljazi.

Kapiteni Qëndrim Biraj dhe Elvan Iljazi do të mbeten pjesë e prizrenasve edhe për së paku një stinor.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.