Basketboll

PRIZRENI ME AVANTAZH SOLID NDAJ PEJËS NË PJESËN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të vlefshëm për Superkupën e Kosovës, Prizrenit dhe Pejës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prizrenit 16 me rezultat 47-37

Te Prizreni 16 deri tani u dallua, Ivan Koljeviq me 11 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Dardan Berisha me 17 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.