Basketboll

PRIZRENI SHKON NË PUSHIM ME EPËRSI SOLIDE NDAJ TREPÇËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të vlefshëm për finalen e Superkupës së Kosovës, mes Prizrenit dhe Trepçës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prizrenit me rezultat 46-35.

Te Prizrenit deri tani u dallua, Arti Hajdari me 17 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Ty Cockfield me 14 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.