Basketboll

NJË ÇEREK NGA FUNDI, TREPÇA NGUSHTON MAKSIMALISHT EPËRSINË E PRIZRENIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të vlefshëm për finalen e Superkupës së Kosovës, mes Prizrenit dhe Trepçës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prizrenit me rezultat 61-59.

Te Prizrenit deri tani u dallua, Arti Hajdari me 25 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Ty Cockfield me 20 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.