Basketboll

YLLI ME EPËRSI MINIMALE NDAJ PRIZRENIT 16

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të dytë për xhiron e tretë në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Prizrenit 16 dhe Yllit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 24-25.

Te Prizreni deri tani u dallua, Courtney Fells me 7 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Erjon Kastrati me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.