Basketboll

Ç3: GJITHÇKA E BARABARTË 10 MINUTA PARA FUNDIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të dytë për xhiron e katërt në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Rahovecit dhe Bashkimit.

Pas çerekut të tretë skuadrat po luajnë baraz 63-63.

Te Rahoveci deri tani u dallua, Eric Davis Jr me 33 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Julien Lewis me 19 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.