Basketboll

FILLIM SHUMË I NGUSHTË MES PRIZRENIT DHE DRITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të tretë për xhiron e katërt në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Prizrenit dhe Dritës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prizrenit me rezultat 23-22.

Te Prizreni 16 deri tani u dallua, Courney Fells me 8 pikë.

Te Drita më i miri ishte, Qëndrim Demi me 8 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.