Basketboll

PRISHTINA E NISË PAK MË MIRË SE RAHOVECI

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të dytë për xhiron e pestë në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Prishtinës dhe Rahovecit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 17-13.

Te Prishtina deri tani u dallua, Dachon Burke me 8 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Milik Yarbrough me 3 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.