Basketboll

BASHKIMI E FILLON ME +7 NDAJ TREPÇËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të tretë për xhiron e pestë të ArtMotion Superligës ndërmjet Bashkimit dhe Trepçës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Bashkimit me rezultat 24-17.

Te Bashkimi deri tani u dallua, Anton Kazarnovski me 8 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Drilon Hajrizi me 6 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.