Basketboll

BASHKIMI SFIDON LIDEREN E ARTMOTION SUPERLIGËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Sot vazhdon xhiro e pestë e ArtMotion Superligës së Kosovës.

Përballja kryesore e ditës zhvillohet në Rahovec, atje ku Bashkimi i Prizrenit i bën konak Trepçës së ‘minatorëve’.

Rivalët e vjetër sivjet kanë treguar formë tejet të mirë e sidmos Trepça që gjendet në krye të tabelës që s’di për humbje.

Ky duel që luhet sonte nga ora 17:00, transmetohet në Art Sport 1 si dhe Klan Kosova.

Si zakonisht më të rejat para ndeshjeve, rezultatin për çdo çerek, por edhe raportet e ndeshjeve do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.