Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: KY ËSHTË REZULTATI AKTUAL MES BASHKIMIT DHE TREPÇËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të tretë për xhiron e pestë të ArtMotion Superligës ndërmjet Bashkimit dhe Trepçës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Bashkimit me rezultat 48-38.

Te Bashkimi deri tani u dallua, Immanuel King me 12 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Drilon Hajrizi me 11 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.