Basketboll

PRISHTINA HUMB AVANTAZHIN 10 MINUTA PARA FUNDIT!

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të vlefshëm për Ligën Ballkanike mes Prishtinës dhe Akademik Plovdivit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Akademikut me rezultat 66-73.

Te Prishtina deri tani u dallua, Lejson Zeqiri me 19 pikë.

Te Akademiku më i miri ishte, Nikolay Nikolov me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.