Basketboll

FILLIM SHUMË I NGUSHTË NË FINALEN E SUPERKUPËS MBARËKOMBËTARE

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të vlefshëm për finalen e Superkupës Mbarëkombëtare mes Yllit dhe Prishtinës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 17-16.

Te Ylli deri tani u dallua, Erjon Kastrati me 4 pikë.

Te Prishtina më i miri ishte, Jan Palokaj me 5 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.