Basketboll

PESËSHET STARTUESE: PRISHTINA – PRIZRENI 16

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të duelit të vlefshëm për xhiron e shtatë të ArtMotion Superligës ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Prizrenit 16.

Ante Nazor e nisë kështu: Palokaj, Tomsick, Ismaili, Janjeva, J.Zeqiri.

Arbnor Rifati starton kështu: Hajdari, Fells, Manuel, Zenelaj, Koljeviq.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.