Basketboll

KBF PRISHTINA E NISË SHUMË MË MIRË SE BASHKIMI

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshëm për Superligën e Femrave mes Prishtinës dhe Bashkimit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 23-12.

Te Prishtina deri tani u dallua, Agnesa Rrahmani me 11 pikë.

Te Bashkimi më e mira ishte, Ulpiana Emra me 5 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.