Basketboll

PESËSHET STARTUESE: TREPÇA – PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të duelit të vlefshëm për xhiron e shtatë të ArtMotion Superligës ndërmjet Trepçës dhe Prishtinës.

Trepça e nisë kështu: Cockfield, Blackshear, Hajrizi, Zekiqi, Hot.

Prishtina starton kështu: Palokaj, Burke, Janjeva, L.Zeqiri, J.Zeqiri.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.